Loading

wait a moment

İzmir Ofis Bölme Sistemleri

İzmir Ofis Bölme Modelleri | Ofis Bölme |  Ofis Bölme Sistemleri

Firmamız cam sanatını yaşamın bir çok alanına taşımıştır. Ofis bölme, cam kapı, cam duvar, cam tavan, cam çatı, cam balkon ve cam küpeşte sistemleri işlerimiz cam çeşitleri ile tamamlanan yapı elemanlarıdır. İzmir ofis bölme sistemleri beklenti ve amaca yönelik bir çok farklı isim ile tasarlanmıştır. İzmir ofis bölme modelleri hakkında geniş kapsamlı bilgi almak için bizi arayıp ücretsiz keşif hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.Ofis bölme kullanım alanları, çalışma ofisleri,toplantı odaları, arşivleme bölmeleri,  müdür ve özel odalar olarak sayabiliriz. İzmir gökdelenler (kuleler) bölgesi ofis bölme ihtiyaçlarının en yoğun olduğu bölgelerin başında gelir.

İzmir ofis bölme
İzmir ofis bölme firmaları

İzmir Ofis Bölme Özellikleri

1- Modern Ofisler: mimari özellikleri ön planda olan sistemler. Artık yüksek kule binalarda konuşlanan firmalar, modern görünüşlü ve rahat kullanışlı çalışma ortamlarını hedeflemektedirler. Çalışanlara olumlu motivasyon etkisi vermesi firmaların tercihidir. İnsanın özgür olduğu hissi bir çok mecrada hissedildiği gibi ofis çalışmalarında çalışan performansını yükseltmektedir. Modern ofisler mimari ve malzeme açısından anlam bulduğu gibi son yıllarda sağlık koşulları açısından da değerlendirilmelidir.

Egepencere telefon numarası
Egepencere telefon iletişim numarası
İzmir ofis bölme profilleri
İzmir ofis bölme profilleri seçenekleri

2- Estetik – Şık Ofisler: Günümüz ofisleri aynı zamanda firmaların işlerine olan yaklaşımını ortaya koymaktadır. Ofis evrak düzeninden çalışanların fiziki koşullarına bir çok unsur ofislerin şıklığını etkilemektedir. Camın derin ve şeffaf doğal yapısı modern ofis bölmesi beklentilerine yol açmaktadır. Özellikle son yıllarda lamine renkli camlar kullanılmaktadır. 

İzmir ofis bölme firması
İzmir ofis bölme atölyesi

3- Demonte Ofis Bölme – Taşınabilir Ofisler: Malzeme toptan fiyatlarının (ofis bölme profilleri, ofis bölme aksesuarları, ofis bölme cam çeşitleri) günümüzde oldukça pahalı olması maliyet değerlendirmelerini ön plana çıkarmaktadır. Artık gerektiğinde taşınabilen ve başka bir ofise ufak tadilatlar ile montaj yapılabilen tasarımların da tercih edildiği olmaktadır. Bazende katlanır ve sürgülü cam balkon ürünlerinden ofis bölme işleri yapılmaktadır. Cam balkon için TIKLAYINIZ.

İzmir ofis bölme cam cama
İzmir ofis bölme cam

4- Şeffaf veya serigrafi ofis tasarımları: Firma sahipleri veya yöneticileri çalışanlarına yakın olmak amacı ile aradaki engelleri elden geldiğince ortadan kaldırmak isterler. Çalışanların birbirleri ile olan etkileşimleri arasındaki duvarla kalkar. Burada firmaların yaptığı işler ofis yapısını belirler. Bazı ofis bölme jaluzi perde sistemleri uygulanır. Özel toplantı odaları gerektiğinde izole edilmek için özel perde sistemleri ile donatılır. Serigrafi kaplama tasarımları ofislerin vazgeçilmez tamamlayıcı ürünü olmuştur. Firmaların logosu veya faaliyet konuları cam üzerine resmedilebilir.

Egepencere telefon numarası
Ofis bölmeİzmir telefon numarası

5- Özel krom ofis aksesuar sistemleri: Kapı menteşeleri, kilit ve karşılıkları, üst bağlantı elemanları ve kollar krom kaplama olarak üretilmektedir. 

Ofis bölme tasarımları İzmir
Ofis bölme görselleri İzmir

6- Cam ile mdf veya ahşabın ofis dansı: Bazı ofis tasarımları alt sabit ahşap, üstü cam olarak kullanılır. Ahşap sıcaklığı ofis ortamına samimiyet ve sıcaklık kazandırabilir. Ancak genel olarak cam cama ofis modelleri çoğunlukla tercih edilmektedir.

Yarı camlı seperatör ofis bölme İzmir
Yarı camlı seperatör ofis bölme fiyatları İzmir

İzmir Ofis Bölme talep Amaçları

Ofis bölme sistemleri kullanım amaçları firma faaliyet alanları ile alakalı gelişmektedir. Günümüzde modern ofisler modern plazalarda faaliyet alanı bulmaktadır. İnşaat firmaları kiraladıkları veya sattıkları ofisleri içi boş olarak teslim etmektedirler. Ofisi kullanacak şahıs veya firmalar kendi zevklerine, beklentilerine, faaliyet konularına bağlı ofis içi tasarımlar talep etmektedirler. Ofis bölme işleri yoğunlaşmasının sebepleri;

İzmir cam ofis bölme
İzmir cam ofis bölme sistemleri

1- Ofis olarak kullanılacak binaların içerisinin boş olarak teslim edilmesi.

2- Firmaların çalışanlarının çalışma ortamlarına değer vermeleri.

3- Rekabetçi ve uluslararası ticaretin gelişmesi firmaların imaj oluşturma isteklerini artırmıştır.

4- Görüşmelerin ve antlaşmaların rahat çalışma ortalamalarında daha pozitif sonuçlandığı tespit edilmiştir.

Egepencere telefon numarası
Egepencere telefon iletişim numarası

İzmir Cam Ofis Sistemleri

Yerden Tavana Kadar İzmir Cam Ofis Sistemleri

Ofis profilleri zemine ve tavana monte edilir. Ara boşluk sadece cam uygulaması ile değerlendirilir. Burada dikkat edilmesi gereken yükseklik değerleridir. Yüksekliğin 240 cm’i geçtiği yerlerde 10 mm temperli, 5+5 lamine veya 5+5 lamine temperli cam kullanılmalıdır. Cam üzerine serigrafi desenler oluşturulabilir. Genelde istenen cam ofis modeli tamamen cam ve cam cama birleşim detayıdır. Kapı modelleri olarak para duş menteşe cam kapı, motorlu klasik cam kapı, alüminyum camlı kapı veya ahşap kapı modelleri düşünülebilir.

İzmir ofis bölme serigrafi
İzmir ofis bölme serigrafi örnekleri

Yarım Camlı Cam Ofis Sistemleri

Yarı cam ofis bölme sistemi uygulaması alt sabit ve içerisi ahşap mdf döşenir. Bir kısmı cam bir kısmı ahşap olan ofis bölme modelleridir. Cam ile mdf(ahşap – sunta) mükemmel uyum sağlayabilmektedir. Geleneksel klasik ofis bölme sistemleri olarak da anılır. Ahşabın sıcaklığı ve cam uyumu aranır. Alt Kapalı Üst Camlı (Yarım Camlı Ofis Bölme) olarak seçilen modellerde kapı iç bölmesi de aynı şekilde tasarlanabilir. Alt ve Üst Kapalı Orta Camlı Ofis Bölme, bu sistemde yatay kayıtlar ile üçe bölünmüştür. Daha kapalı ofis modelleri tercih edenlerin sistemidir.

İzmir yarı camlı ofis bölme
İzmir yarı camlı ofis bölme firması

seperatör cam ofis bölme

Açık ofis uygulamaları olarak da adlandırabiliriz. Seperatör bölmeler altı ahşap veya cam dan tasarlanabilir.

Ofis bölme İzmir
Ofis bölme fikirleri

Alüminyum doğrama ihtiyaçlarınız için TIKLAYINIZ.

İzmir Ofis Bölme Tasarım Ve Ofis Dekorasyonu

Günümüzde kent insanı günün bir çok saatini ofislerde geçirmektedir. Çalışma ortamları bir bakıma yoğun yaşam alanları haline dönüşmüştür. Toplantılar, görüşmeler ve iş ziyaretleri durmaksızın devam etmektedir. Buna ofis ziyaretçileri (misafirleri) de diyebiliriz. Bu sebepten ofis bölme tasarım ve ofis dekorasyonu önemli hale gelmiştir. İş toplantılarında amaç istenilen hedefe ulaşmak ve arzulanan sözleşmeyi imzalamaktır. Ofis büyüklüklerine göre; toplantı odaları, müdür odası, karşılama bölümü, ofis elemanlarının odaları, misafir bekleme salonları, sigara odası ve benzeri bölümlerden oluşur.

Ofis bölme cam kapı İzmir
Ofis bölme cam kapı modelleri

Modern ve şık dizayn edilmiş bir ofis bölme sistemleri, firmanızın ve çalışma prensiplerinize dair ip uçları verebilir. Muhataplarınızın gözünde olumlu değerlendirmeler yapılmasına sebep olur. Seçilen ofis tasarım boya renkleri, ofis tasarım mobilya ve ofis dijital malzemelere kadar titizlikle hareket edilmelidir. Aydınlatma lambaları ve aksesuarları oluşturulacak ofis dizaynı ile uyum sağlamalıdır. Renklerin çalışma ortamına kattığı değişik etkiler her zaman göz önüne alınmalıdır. Kırmızı, yeşil, turuncu ve mavi renkler ekstra hareket katabilir.

Ofis elektrik ve aydınlatma sistemi, aydınlık ve enerji veren renklerden oluşmalıdır. Ofis boya renklendirme ve aydınlatma ürünleri firmanın yaptığı iş kolu ile alakalı şekilde destekleyici olmalıdır.

Egepencere telefon numarası
Egepencere ofis bölme telefon iletişim numarası

İzmir Home Ofis Tasarımı nasıl Olmalıdır?

Son yılların gözde çalışma şekillerinden biri, home ofis çalışma tarzıdır. Home ofis çalışma (ev ofis çalışma) şekli yurt dışında uzun zamandır aktif kullanılmaktadır. Ev yaşama ile iş ortamının karma bir yaşam haline geldiği bu çalışma şekli bazı özel tasarım ve dizayn şekillerini gerektirmektedir.

Sektörde kullanılan mimari camlar için TIKLAYINIZ. İzmir ofis bölme işlerimiz üretim ve montaj sürecini kapsadığı kadar tasarım hizmetlerini de beraberinde getirmektedir.

UCRETSIZ KESIF ICIN TIKLA ARA