İzmir Teras Kapatma (Kapama)

İzmir Teras Kapatma | Teras Kapama | İzmir

Teras konutlarda son yıllarda sıkça görülen bir uygulamadır. bazen çatı katı teras bazende zemin kat teras olarak görmekteyiz. Bu durumun ana sebebi genellikle 1+1 gibi küçük daireleri cazip hale getirmek olabiliyor. İzmir teras kapatma (Kapama) işlerinde firmamız farklı bir çok modeli ihtiyacınıza göre önermektedir. İzmir teras kapatma aslında büyük balkonu kapatmak gibi bir işlemdir. Firmamız, çatı katı terasların, cam tavan, kış bahçesi, pergola sandviç panel gibi ürünler ile kapatarak, dört mevsim kullanabileceğiniz güzel bir teras odası kullanmanıza imkan veren alanlar ortaya çıkarıyor…

motorlu tente teras kapatma İzmir

Motorlu tente teras kapama İzmir

İzmir Teras Kapatma Yapımı

Teras kapatma imalatları ana başlıklarda toplanacak olursa;

Teras Kapama Çatı Sistemleri

Kiremit çatı, cam çatı, şıngıl çatı ve sandviç panel çatı kapama seçenekleri olarak sıralayabiliriz. teras kapama çatı hakkında daha geniş bilgi sahibi olmak için TIKLAYIN.

Teras kapama İzmir

Teras kapama fiyatları İzmir

Teras Tavan Sistemleri

Teras tavan çeşitleri, cam tavan pvc lambri tavan kaplama ve ahşap lambri tavan kaplama olarak sıralayabiliriz.

teras Cam Balkon Sistemleri

Teras dikey kapatma ürünü olarak cam balkon sistemleri çok sık kullanılır. Katlanır ve sürgülü camlama sistemleri seçilebilir. 8 mm camlı ve ısı camlı camlama sistemleri de kullanılır. Cam balkon sistemlerini merak ediyorsanız TIKLAYIN.

cam balkon teras kapatma İzmir

cam balkon teras kapatma İzmir fiyatları

Teras Pvc Doğrama ürünleri

Pvc doğrama ürünleri ile teras etrafı kapatılabilir. Sürgülü ve açılır doğrama ile uygulanır.

Teras Alüminyum Doğrama Sistemleri

Alüminyum doğrama modern estetik yapısı ile artarak daha çok tercih edilmektedir. Is yalıtımlı sürgülü doğrama alan kazanması açısından mükemmeldir.

cam tavan alüminyum teras kapatma İzmir

cam tavan alüminyum teras kapatma tasarımları İzmir

teras kapatma Hareketli giyotin küpeşte

hareketli giyotin küpeşte bir çok amacı bir anda karşılayan modern sistemlerdir. Yukarı hareket motor ile sağlanır. Temperli, lamine temperli ve ısıcamlı camlar kullanılır. Alttaki sabit bölme aynı zamanda küpeşte görevi görür.

izmir teras kapatma sistemleri

izmir teras kapama sistemleri

Teras kapatma panjur uygulamaları

Panjur ender tercih edilse de yine de teras kapatmalarda kullanılabilir. Yalıtımlı alüminyum panjur storları motor ile yukarı doğru toplanır. Kilit sistemleri ile emniyet sağlanır.

İzmir Teras Kapama Sorunları

Bir terasınız var ve kapatmak için harekete geçtiniz. Karşınıza bir çok yorum ve açıklamalar çıkacaktır. Optimum alan kullanmak için planladığınız teras kapama işlemi içerisinde o kadar geniş bir yelpazede farklı konular içerdiğini görmek sizi şaşırtabilir.

pergola teras kapatma İzmir

pergola teras kapatma nasıl olmalı 

UCRETSIZ KESIF ICIN TIKLA ARA