Loading

wait a moment

İzmir Cam Tavan Sistemleri

İzmir Cam Tavan Uygulamaları | Cam Tavan

Tavan kapama veya tavan kaplama sistemleri gelişen yapı malzemeleri ile birlikte çeşitlenmiş ve daha fonksiyonel ürünler ortaya çıkmıştır. İzmir cam tavan uygulamaları, kış bahçelerinde, teras kapatmalarda, mekanlarda, havuz üstü kapamalarda ve çatı kapama işlerinde kullanılabilir. İzmir cam tavan sistemleri talepleriniz için firmamızı arayabilirsiniz. Cam tavan ürün bileşenleri, alüminyum profiller, cam, motor ve aksesuarlar. Deneyimli montaj ekiplerimiz cam tavan montajı işlerini tam standartlarda tamamlamaktadır. Açılır cam tavan ve sabit cam tavan olarak iki modelden oluşur.

İzmir cam tavan
İzmir cam tavan yapımı

İzmir Cam Tavan Modelleri

Cam tavan modelleri kurulum ve çalışma prensiplerine göre çeşitlenir. Cam tavan cam renkleri şeffaf cam, füme cam, bronz cam, yeşil cam ve mavi cam olarak kullanılabilir. Alüminyum profil renkleri ise istenilen Ral renklerinde ve ahşap desenli olarak boyanabilir. Camlar lamine veya lamine temperli cam olmalıdır.

Cam tavan teras kapatma İzmir
Cam tavan teras kapatma fiyatları

Açılır Cam Tavan (Motorlu) İzmir

Açılır cam tavan sistemleri, hareketli cam tavan ve motorlu cam tavan olarak adlandırılır. Önceden hazırlanan demir veya alüminyum platform üzerine açılır cam tavan yerleştirilir. Hareketli cam tavan kanatları arkaya (geriye) doğru toplanır. 3 cam kanat olarak tasarlanır, bir adet arka kanat sabittir. Sistemde Becker, Somfy veye Mosel marka cam tavan motorları kullanıyoruz. Sigara yasağı kapsamına giren alanların rahat kullanımı ve modern konforlu mekanlar için önerebileceğimiz bir üründür. Kışın ve yazın kullanılabilen kış bahçelerinin tavanı motorlu hareketli cam tavan ile kapatılabilir. Doğa ile bütünleşik bir yaşamı evinizin bahçesinde ele geçirebilirsiniz. Bu özelliklerinin yanında fiyat konusunun dan bahsedelim. Cam tavan altı kaplama işlerinde yoğun kullanılan cam balkon ürünleri için TIKLAYINIZ.

Sabit cam tavan sistemleri İzmir
Sabit cam tavan fiyatları

Açılır Cam Tavan Metrekare Fiyatları

Açılır motorlu cam tavan metrekare fiyatı vermektense daha çok proje bazında bütçe çıkarmayı tercih ediyoruz. Ortalama bir fiyat vermek gerekirse; metrekare x 1.500,-TL’den başlayan fiyatları baz alabilirsiniz. İstenilen özelliklere bağlı olarak 2.500,-TL/metrekare’ye kadar fiyat yükselebilir. Cam tavan ile koordineli kış bahçesi ürünleri için TIKLAYINIZ.

İzmir cam tavan
İzmir cam tavan modelleri

Sabit Cam Tavan

Sabit cam tavan daha düşük maliyetli olmakla beraber açılmayan cam panellerden oluşur. Cam panel genişlikleri en fazla 1 metre olmalıdır. Genişlik olarak 1,5 metre geçilmemelidir. Demir platform veya alüminyum platform üzerine sistem yerleştirilir. Kış bahçesi işlerinde, işletmelerde, mekanlarda, havuz üstü kapatmalarda, teras kapatmalarda, ve benzeri alanlarda uygulanır.

Motorlu cam tavan İzmir
Motorlu cam tavan fiyatları
UCRETSIZ KESIF ICIN TIKLA ARA