Loading

wait a moment

İzmir Kış Bahçesi

İzmir Kış Bahçesi Uygulamaları | Fiyatları | Modelleri

Günümüz şartlarında artan ihtiyaçlar, daha fazla yaşam alanlarına olan  ihtiyacımız artırmıştır. Binaların zemin katları, yazlık evlerin teras veya pergola altları kapatılarak yaşanabilir alanlara dönüşmüştür. İzmir kış bahçesi ihtiyaçlarınız için firmamızı arayıp uzman personelimizden destek alabilirsiniz. Bir çok kullanım amacı olan kış bahçesi, modern ve fonksiyonel yapısı ile beğenilen bir sistemdir. İzmir kış bahçesi  uygulamaları bir çok farklı tasarım ve öneriyi içerisinde barındırmaktadır. Size özel projelerin geliştirilmesinde yorulmadan çalışmaya devam ediyoruz.

İzmir kış bahçesi
İzmir kış bahçesi tasarımları

İzmir Kış Bahçesi Sistemleri

Her mevsim bahçe içerisinde ve bahçe ile bütünleşmiş bir hayat geçirmek için kış bahçesi talepleri artarak sürmektedir. Uygulamalarımız için yerinde keşif ile doğru malzemeler tespit edilir. Kış bahçesi modellerini inceleyecek olursak; Karkas sistemlerine göre, tavan kapama malzemelerine göre veya yan kapama detaylarına göre gruplandırılır. Kış bahçesi cam balkon sistemleri tecrübe gerektiren detaylı planlanması gerekmektedir.

İzmir kış bahçesi firmaları
İzmir kış bahçesi modelleri

Etraf Kapama Sistemleri : Pvc doğrama ile ısı camlı beyaz veya renkli olarak kapatılabilir. Alüminyum doğrama ile sürme veya açılır sistem ile montaj yapılabilir. Alüminyum doğrama Ral renklerinde veya ahşap desenler de imalat yapılabilir. Motorlu küpeşte ile kapama yapılabilir. Tabi ki camlama sistemleri ile tavan altı kapatılabilir. Alüminyum sistemleri ile ilgili alüminyum kelimesine tıklayınız.

İzmir kış bahçesi pvc doğrama
İzmir kış bahçesi pvc doğrama uygulamaları

İzmir Kış Bahçesi Teras Kapatma

Hareketli Motorlu Tente

Işıklı yerleşimi ile eşit şekilde ışık dağıtımına imkan veren elektrikli tente sistemi her zaman fonksiyonel ve kullanışlıdır. Dikkat edilmesi gereken tente kumaşı çeşitleri olarak kalitesiz için kumaşları veya avrupa tente kumaşı konusudur. Motor markaları, Mosel, Becker ve Somfy olarak kullanılabilir. İsim olarak çok bilinmese de kalite açısından fazlasıyla yeterli olan İtalyan motorları da mevcuttur. Hareketli tente istenildiği zaman açılabilir. Açık havalarda gökyüzü ile bütünleşmek adına fırsat verir. Kış bahçesi üst kapamalarda kullanılabilir.

İzmir kış bahçesi otomatik tente
İzmir kış bahçesi motorlu tente

Sabit Tente

Sabit tente hareketli tente ile aynı malzeme ile yapılır. Sadece motorsuz uygulanır.

Kış Bahçesi Kapama

İzmir Teras Çatı Altı Kapama Ürünleri

  1. Katlanır cam balkon  (8 mm – 10 mm – Isıcamlı)
  2. Sürgülü Cam Balkon ( 8mm – 10 mm – Isıcamlı)
  3. Alüminyum Sürme ve Katlanır Doğrama Sistemleri
  4. Pvc Doğrama ( Sürme – Katlanır Kapı – Hebeschiebe – Volkswagen)
  5. Hareketli (motorlu) Küpeşte sistemleri
Cam balkon kış bahçesi
Cam balkon kış bahçesi örnekleri

Kış Bahçesi ihtiyacınız oluştuğunda bir telefon 0 553 112 34 56 ile bize ulaşabilirsiniz.

Evinizin bahçesinde kışında huzurlu saatler geçirmeniz için doğru ürün. Dikkat etmeniz gereken zemin ısıtma ve izolasyon sorunlarıdır. Mevcut beton zemin var ise iyileştirme yapılabilir. Eğer sıfırdan bir beton zemin yapacak iseniz tüm detayları dikkatlice tasarlamalısınız. Her türlü detayı planlarken cam balkon ürünlerini dikkatlice incelemek gerekmektedir.

İzmir ilinde hizmet verdiğimiz bölgeler.

İzmir Bornova

İzmir Bayraklı

İzmir Karşıyaka

İzmir Çiğli

İzmir Sasalı

İzmir Menemen

Kış bahçesi
Kış bahçesi modelleri

İzmir Aliağa

İzmir Dikili

İzmir Bergama

İzmir Kınık

İzmir Kemalpaşa

İzmir Konak

İzmir Karabağlar

İzmir Menderes

İzmir Torbalı

İzmir kış bahçesi firmaları
İzmir kış bahçesi modelleri

İzmir Beydağ

İzmir Tire kış 

İzmir Selçuk

İzmir Bayındır

İzmir Ödemiş

İzmir Kiraz

İzmir Seferihisar 

İzmir Güzelbahçe 

İzmir Urla 

İzmir Çeşme 

İzmir Alaçatı

İzmir Çeşmealtı 

İzmir Karaburun 

İzmir Narlıdere 

İzmir Mordoğan 

İzmir Balçova 

İzmir kış bahçesi firması
İzmir kış bahçesi fiyatları

Kış Bahçesi Üzerine Genel Değerlendirmeler

Bir kış bahçesi bir çok amaçla talep edilmektedir. Bu taleplere göre genel olarak sistem yapılandırılması yapılmalıdır.

1- Yaz-Kış Yaşam Odası Olarak Kullanım Amacı İle Yapılan Kış Bahçesi : Talep sahipleri kış bahçesinden bahsederken aslında 4 mevsimde kullanabilecekleri bir alandan bahsetmektedirler.

Dikey kapamalar alüminyum doğrama, pvc doğrama, giyotin hareketli küpeşte ve katlanır – sürgülü camlama ile kapanabilir. Sineklik uygulaması ile sinek ve böceklerin istilasından uzak durulabilir. Zemin kaplama ise yalıtım açısından dikkatlice ele alınmalıdır. Laminant parke, fayans veya ahşap lambri döşenebilir. Su tahliye ve oluk sistemleri titizlikle işlenmelidir.

Perde sistemleri kullanılacaksa zip perde(motorlu perde), stor perde ve pliseli perde takılabilir. Bir adet bağımsız kilitli kapı yapılmasında yarar vardır.

Kış bahçesi fikirleri
Kış bahçesi fikirleri renkleri

2- Hobi Amaçlı Yaşam Alanı Olarak Kullanılmak İstenen Kış Bahçesi :

Klasik pergola cam balkon ile kaplanması mümkün olan bu seçenek ile arzulanan hobi faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi dir. Yada kahvaltı, mangal ve eğlence amaçlı kullanımlar için düşünülmektedir. Doğaya yakın olma isteği, kitap okuma alanı olarak düşünülebilir.

3- Pergola Altlarını Kapama Amaçlı Kış Bahçesi Uygulamaları :
Ahşap desenli cam balkon İzmir
Ahşap desenli kış bahçesi cam balkon örnekleri

Mevcut pergola sistemlerinin etrafı kapatılması ile kış bahçesi oluşturma amacı vardır. Pergola altında bulunan oturma gruplarının veya diğer eşyaların yaz kış muhafaza edilmesi amacına da hizmet eder. Cam balkon bu amaçla kullanılabilecek en doğru üründür.

4- Çalışma Odası Amaçlı Kış Bahçesi : Yoğun iş hayatına maruz kalan çalışan – iş verenler için eve taşıdıkları işlerini rahat bir ortamda tamamlama fırsatı vermektedir. Cam balkon ile içeride ve dışarıda hissini gerçekleştiren en doğru üründür.

İzmir Kış Bahçesi cam balkon ürünlerimiz için TIKLAYINIZ.
Kış bahçesi nasıl yapılmalı
Kış bahçesi nasıl yapılır

 

UCRETSIZ KESIF ICIN TIKLA ARA