izmir kış bahçesi

Günümüz şartlarında artan ihtiyaçlar, daha fazla yaşam alanlarına olan  ihtiyacımız artırmıştır. Binaların zemin katları, yazlık evlerin teras veya pergola altları kapatılarak yaşanabilir alanlara dönüşmüştür. izmir kış bahçesi ihtiyaçlarınız için firmamızı arayıp uzman personelimizden destek alabilirsiniz.

izmir kış bahçesi modelleri

izmir kış bahçesi fiyatları

izmir kış bahçesi sistemleri

Her mevsim bahçe içerisinde ve bahçe ile bütünleşmiş bir hayat geçirmek için kış bahçesi talepleri artarak sürmektedir. Uygulamalarımız için yerinde keşif ile doğru malzemeler tespit edilir. Kış bahçesi modellerini inceleyecek olursak; Karkas sistemlerine göre, tavan kapama malzemelerine göre veya yan kapama detaylarına göre gruplandırılır.

izmir kış bahçesi alüminyum bayii

izmir kış bahçesi alüminyum ürünleri

Karkas Sistemlerine Göre Kış Bahçesi

1- Demir Karkas Sistemli

Demir profillerden oluşan iskelet, sistemi taşımaya yeterli et kalınlığında kutu profiller ile kaynak işlemi ile yerine sabitlenir. Boyalı demirler gerektiğinde antipas veya fırın boya ile boyanır. Demir karkasın işlem sonunda gerekli malzemeler ile kapatılması gerekmektedir. Karkas sistemlerine göre kış bahçesi mevcut zeminin durumuna göre belirlenir. İzmir kış bahçesi sistemlerin de kullanılan balkon camlama ile ilgili CAMLAMA tıklayabilirsiniz.

izmir kış bahçesi camlama

izmir kış bahçesi doğrama sistemleri

2- Alüminyum Karkas Sistemli

Alüminyum baza profilleri ile tavan iskeleti kurulabilir. Yatay ve dikey profiller boyanmış veya naturel alüminyum profillerden oluşabilir. Kullanılacak tavan kaplama malzemesine göre profil seçilir. Boya bakım gerektirmeyen profiller uzun ömürlü sistemi oluşturur.

3- Ahşap Karkas Sistemli

Ahşap kalasların fırınlanması ve boyanmasından sonra iskelet sistemi kurulur. Ahşap doğru seçilmeli, kuru olmasına çok dikkat edilmelidir. Kullanılacak boya endüstriyel ve su bazlı olmalıdır.

izmir kış bahçesi ahşap kaplama firması

izmir kış bahçesi ahşap doğramaları

izmir kış bahçesi teras cam kaplama

izmir kış bahçesi veranda cam kaplama

izmir kış bahçesi pergola altı cam kapama

izmir kış bahçesi pergole altı camlama

izmir kış bahçesi modelleri

izmir kış bahçesi ahşap cam kaplama

Tavan Kaplamalarına Göre : Alüminyum cam tavan kapalama, alüminyum motorlu cam tavan kaplama, şingıl tavan kaplama, sandwich panel kaplama ve kiremit kaplama. Cam tavan kaplama sabit ve motorlu olabilmektedir. Şingıl tavan döşenmeden önce osb ve membran döşenir.

Etraf Kapama Sistemleri : Pvc doğrama ile ısıcamlı beyaz veya renkli olarak kapatılabilir. Alüminyum doğrama ile sürme veya açılır sistem ile montaj yapılabilir. Alüminyum doğrama Ral renklerinde veya ahşap desenler de imalat yapılabilir. Motorlu küpeşte ile kapama yapılabilir. Tabi ki camlama sistemleri ile tavan altı kapatılabilir. Alüminyum sistemleri ile ilgili alüminyum 

izmir kış bahçesi üretim ve montajı

izmir kış bahçesi cam balkon pergola

izmir kış bahçesi teras kapatma