Loading

wait a moment

İzmir Alüminyum Pencere Kapı

İzmir Alüminyum Pencere Kapı Sistemleri | Doğrama | Modelleri

izmir alüminyum pencere  kapı, inşaat sektörünün en önemli malzeme grubunu teşkil eder. Kapı ve pencere, kompozit dış cephe kaplama, giydirme cephe sistemleri, alüminyum-krom küpeşte ve motorlu alüminyum panjur ürFünleri olarak kullanılmaktadır. Alüminyum doğrama sistemleri son yıllarda(yalıtımlı pencere sistemleri) özellikle tercih edilir olmuştur. İzmir alüminyum pencere kapı sistemleri nitelikli inşaat projelerine çözümler üretir.

İzmir alüminyum doğrama
İzmir alüminyum doğrama firmaları

Egepencere firması olarak alüminyum tercihimizi, Asaş ve Linea Rossa alüminyum markalarından yana kullanmaktayız. Sektörün lider ve aranılan markalarını müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Asaş ürünlerini incelemek için BURAYA tıklayabilirsiniz. Linea Rossa alüminyum sistemlerinin markasıdır. Sektörde yeni bir anlayış ve iddia getirmiştir. İtalyan tasarımı Türk üretim yeteneği ile harmanlanmış özgün çözümler ile başarının adresi olmuştur.

linea rossa alüminyum
linea rossa alüminyum doğrama

izmir alüminyum kapı pencere

Alüminyum kapı pencere sistemleri (modelleri) yalıtımlı ve yalıtımsız seri olarak ayrılmaktadır. Yalıtımsız seriler, vitrin doğramaları ve ofis bölme profilleri olarak kullanılmaktadır. Yalıtımlı seriler, açılır sistemler ve sürgülü sistemler mevcuttur. Yalıtımlı sistemlerde Roto aksesuar kullanımına özen göstermekteyiz. Konfor cam, sinerji cam ve klasik çift cam takılabilir. Cam içi jaluzi uygulamalarımız mevcuttur. Naturel, bronz ve beyaz standart renkler olarak bulunmaktadır. Talep edildiğinde Ral renklerinde ve Ahşap desenli eloktrostatik fırın boya ile boyana bilmektedir. Linea Rossa pencere sistemleri için TIKLAYINIZ

Isı yalıtımlı ahşap doğrama
Isı yalıtımlı ahşap doğrama markaları

izmir alüminyum ofis bölme

Ofis bölme uygulamalarında lamine camlar tercih edilmektedir. Alan kayıplarını minumum seviyeye indiren bölme profilleri istenilen renklerde boyanabilir. Modern ve estetik bir ofis elde etmek için fikirlerimize ihtiyacınız olabilir. Cam ve alüminyumun muhteşem dansı ofis bölmesi işlerinde belirginleşmektedir. Cam ofis aksesuarlarına uygun lamine, lamine temperli veya temperli camlar seçilmelidir. Ofis bölme sistemlerinde 8 ve 10 mm. camlar ağırlıklı olarak kullanılır.

Linea Rossa ısı yalıtımlı kapı pencere İzmir
Linea Rossa ısı yalıtımlı kapı pencere sistemleri İzmir

Çeşitli desenler, kumlama veya film kaplama tekniği ile uygulanabilir. Bir çok modelde cam ofis bölme sistemleri önerebiliriz. Yarı camlı bölme, komple cam bölme, ağaç cam ofis bölme ve kompozit cam bölme seçenekleri seçebiliriz. Ofis bölme işlerinizde cam balkon sistemlerinin kullanım fırsatları ve cam balkon için uzman kadrolarımız hizmetinizde.

Alüminyum kompozit kaplama İzmir
Alüminyum kompozit kaplama fiyatları İzmir

 

İzmir Korkuluk Küpeşte Sistemleri

Küpeşte ve korkuluk imalatlarını gerçekleştirebildiğimiz farklı malzemeler vardır. Boru küpeşte sistemleri ve kare korkuluk modelleri tercih edilmektedir. Özel işlerde gemici küpeşte sistemleri talep görmektedir. Boru küpeşte 50 mm’lik üst boru ve 40 mm’lik dikey tutucu profil kullanılır. Tutucu profillerin ankreajlar ile zemine sabitlenmesi ile bağlantı işlemi tamamlanır. Küpeşte yardımcı malzemeleri ile camlar bağlanır. 6 mm ve 8 mm temperli camlar kullanılır. Lamine temperli camlar da önerilir. Şeffaf, mavi, füme, bronz ve yeşil renkler sıklıkla kullanılmaktadır.

Alüminyum sistemleri İzmir iletişim
Alüminyum doğrama İzmir

Alüminyum kompozit uygulamaları binaların dış yüzeylerinde ve mağaza önü tasarımlarında kullanılır. Zengin renk çeşitleri mimari şova zemin hazırlar. Galvaniz profilleri ile alt karkas tamamlanır üzerine kompozit uygulanır. İstenilen desenler cnc makineler de verilmektedir. Kompozit içi ışık oyunları sağlanabilir. Alüminyum Kompozit kaplanan zemin altlarına taş yünü yada cam yünü döşenmeli. Kompozit tek başına izolasyon malzemesi değildir. Kompozit ile cephe etrafları, dükkan kolonları ve vitrin önleri kaplanabilir. Ayrıca spor salonları ve devlet dairelerinin dış cepheleri sıklıkla alüminyum kompozit malzeme ile kaplanır.

Bronz renk cam balkon İzmir
Bronz renk cam balkon İzmir uygulamaları

İzmir alüminyum enerji tasarrufu sağlar

Isı yalıtımlı Linea Rossa alüminyum doğrama sistemleri konforlu mekanlar yarattığı kadar aynı zamanda enerji tasarrufu etmenize yaramak üzere dizayn edilmiştir. Profil yapılarındaki izolasyon tasarımları sayesinde yalıtım sağlanır ancak cam özellikleri unutulmamalıdır. Konfor ve sinerji cam gibi özellikli camlar amaca yönelik mükemmel cam sistemleridir.

İzmir alüminyum pencere modelleri dekoratiftir

Alüminyum malzeme kullanımı bizi sonsuz renk ve kombinasyon seçenekleri ile baş başa bırakır. Cnc tezgahlarda dekor verilmiş ışıklı ışıksız kompozit levhalar ve alüminyum doğramalar farklı ve inovatif çözümleri faydamıza sunar.

Isıcamlı alüminyum pencere İzmir
Isıcamlı alüminyum pencere fiyatları İzmir

Alüminyum mimari sistemler tamamen doğal malzemedir. Tabiattan cevher olarak çıkarılan alüminyum işlenerek amaca yönelik profillere dönüştürülür. Uzun ömürlü ve dayanıklı bir malzemedir. Egepencere pvc doğrama sektöründe gösterdiği başarıyı Alüminyum sistemlerinde yakalamayı hedeflemiştir.

Isıcamlı alüminyum ahsap desenli doğrama İzmir
Isıcamlı alüminyum ahsap desenli doğrama modelleri İzmir

İzmir Silikon Giydirme Cephe Sistemleri

Giydirme cephe sistemleri işlerimiz;

1- Silikon Cam Cephe Sistemleri

2- Kapaklı Cephe Sistemleri

3- Spider Cam Cephe Sistemleri

Alüminyum sistemleri İzmir iletişim
Alüminyum doğrama

İzmir de hizmet verdiğimiz bölgeler;

 • Bornova İzmir
 • Bayraklı İzmir
 • Karşıyaka İzmir
 • Çiğli İzmir
 • Foça İzmir
 • Aliağa İzmir
 • Dikili İzmir
 • Kemalpaşa İzmir
 • Buca İzmir
 • Gaziemir İzmir
 • Karabağlar İzmir
 • Menderes İzmir
 • Ödemiş İzmir
 • Tire İzmir
 • Balçova İzmir
 • Narlıdere İzmir
 • Güzelbahçe İzmir
 • Urla İzmir
 • Seferihisar İzmir
 • Çeşme İzmir
 • Karaburun İzmir

izmir alüminyum, kullandığımız markalar Alumil, Linea Rossa ve Asaş… Linea Rossa Alüminyum için linki ziyaret edebilirsiniz; https://egepencere.com/izmir-aluminyum-pencere-kapi/izmir-linea-rossa-aluminyum/

UCRETSIZ KESIF ICIN TIKLA ARA