Loading

wait a moment

İzmir Vizyon Cam Balkon

İzmir Vizyon Cam Balkon | Modelleri | Fiyatları

İzmir Vizyon cam balkon, camlama sistemleri olarak müşterilerimize sunabileceğimiz bir markadır. Sahip olduğunuz manzara görüntüsünden ödün vermeden, mevsim şartlarının olumsuz etkilerine karşı savunur ve estetik bir görünüm kazandırır. Egepencere müşterilerine Vizyon zarafetini ve kalitesini ulaştırmakla mutluluk duymaktadır.

izmir Vizyon cam balkon fiyatları

Vizyon katlanır seri ısıcamlı m2 fiyatı 500,-TL’den başladığını söyleyebiliriz. Vizyon ısıcamlı renkli cam m2 fiyatı 550,-TL düşünebiliriz. Tabi ki bu fiyatlar ekstralar ve cam renkleri ile değişecektir.

İzmir Vizyon Cam Balkon Bella Katlanır Sistem

Vizyon katlanır cam balkon sistemleri firmamızın gururla müşterilerine sunduğu bir üründür. Mükemmel dizayn ve estetik anlayış fark yaratmaktadır. Camlama aksesuarları patentli ve faydalı ürün belgesine sahiptir. Vizyon isminin gücünü arkasında hisseden camlama sistemleri size eşsiz deneyim sunar.

Farklı renkler ve desenler için uzman ekiplerimizden destek alınız. 8 mm temperli cam uygulamaları mavi, yeşil, füme, bronz ve şeffaf renklerde yapılmaktadır. Isı camlı cam balkon sektörünün lider firması Vizyon camlama klasik çift cam ve konfor ısı camlı olarak yapılabilmektedir. Çift camlı sistemlerde her iki yüzdeki camlar temperlidir. Özel dizayn edilmiş aksesuarlar her açıdan farklılık yaratır. Cambalkon aksesuarları Vizyon camlama patentlidir. İzmir Vizyon cam balkon katlanır sistem ısıcamlı sistemin seri adıdır.

Isıcamlı katlanır cam sistemlerinde esneme oranı düşmekte ve statik değerler daha yüksek olmaktadır. Ses ve gürültü yalıtımı en üst düzeyde sağlanmaktadır. Çift camlı balkon camlama için BURAYA tıklayınız. Sızdırmazlık değerleri özel profil yapısından dolayı oldukça yüksektir.

izmir Vizyon cam balkon sürgülü camlama

Vizyon sürgülü cam balkon, 5 ray kanallı eşikli ve eşiksiz kasa sistemine sahiptir. Kanat profillerinde dört adet tekerlek bulunur. 8 mm tekcam ve çift cam uygulanabilmektedir. Ral renklerinde ve ahşap desenlerde boyanabilir. Temperli cam uygulanabildiği gibi lamine cam ve lamine temperli cam takılabilmektedir. Sürgülü pvc doğrama seçenekleri için BURAYA tıklayabilirsiniz. Özel kilit mekanizması Vizyon ile aradığınız kaliteli aksesuar sistemlerine sahiptir.

Soğuk kış günlerinde kış bahçenizde huzur içinde vakit geçirebilmeniz için her türlü detay incelikle düşünülmüştür. Yer kaybına tahammülünüz yok ise sürgülü Vizyon  seriyi önerebiliriz.

izmir Vizyon cam balkon örnekleri

Montaj standartlarını belirleyen Vizyon prensipleri ile hareket  etmektedir. Oval ve açılı balkonlarda uygulanması tavsiye edilmez. Bu düşünce, bu gibi balkonlarda yalıtımın ve su problemlerinin aşılamayacağıdır. Vizyon standart renkleri olduğu gibi dilediğiniz Ral renkleri de tercih edebilirsiniz.

Vizyon Farkları

Özel fitil contaları rüzgar geçişlerini engellemede başarılıdır. Özel tasarlanmış kapak sistemleri hava geçirgenliğine dur demiştir. Stoplama mekanizması metal olup özel tasarımdır.

Vizyon, Isı Cam, Isı Kayıplarını Tek Cama Oranla % 50 Azaltmaktadır. Bu durum enerji dostu bir ürün olduğunun en büyük delilidir. Özellikle kış bahçesi projeleriniz için iyi bir üründür.

Vizyon, sistemimizde kullanılan ısı camlar 24 mm’dir (4+16+4 ). Ara boşluğun 16 mm. olması ısı transferine defans etkisi yaratmaktadır.

Isı camlı cam balkon Sistemimizde kullanılan camların her iki camda temperlidir. Bir camı renkli seçebiliriz. Füme, bronz, mavi ve yeşil renkler…

Temperli cam, düz cama oranla darbelere karşı 5 kat daha dayanıklıdır. Alüminyum yan profilleri ile sabitlenen temperli camlar ekstra güvenlik geliştirmiştir.

Ucuz camlama ürünlerinin kulvarından çok uzaklarda yol almaktadır. Alüminyum kalitesi diğer piyasa ürünlerinden farklıdır. Konfor ve sinerji cam uygulamaları için firmamızı arayınız. Uzman personel size gereken sistemi tespit edip fiyatlandıracaktır. Ucuz beklentisinin karşılığı her zaman kötü malzeme ve işçilik olmuştur. Günümüzde çeşitli kaygılar ile müşteriler manipüle edilmektedir.

İzmir vizyon Sistemleri

Fiyat avantajı ile öne çıkmaya çalışan firmalar aslında bugünü kurtarıp yarını kaybetmektedirler. Vizyon ısıcamlı balkon camla ürünleri sizi memnun etmeye yetecektir. Kilit sistemleri modern ve sağlam tasarlanmıştır. Size bir telefon kadar yakın olan firmamız uzman personelleri ile her aşamada göreve hazırdır. İzmir Vizyon cam balkon tercih ettiğinizde neden bir miktar pahalı olduğuna hak vereceksiniz.

Cam balkon temizliği aslında oldukça kolay ve risksizdir. Kanatlar içe doğu katlandığı için dışarıya sarkamaya hiç gere yoktur. İç kısımlar sistem kapalı iken kolaylıkla temizlenebilir. Kanatlar katladıktan sonra da dış yüzeyler temizlenebilir.

Durum sürme cam balkon sistemlerinde biraz daha farklıdır. Sürme sistemler hem içten hem de dışarıdan temizlenmelidir.

Cam Balkon Temizliğinde Kullanılabilecek Bazı Temizlik Önerileri

Cam silmek için kullanılan sıvılar işini görecektir. Burada dikkat etmeniz gereken konu camları çizmeden silmektir. Bunun için penye ve benzeri yumuşak kumaşlar kullanabilirsiniz. Camları asla kuru bezle temizlemeyin! Bu çiziklere neden olabilir ve bu durum canınızı sıkabilir.

Alüminyum profilleri silerken de içinde tanecikler barındıran temizleyici kimyasallar kullanmayın. Sıvı sabun veya sadece su en ideal iki alüminyum temizleme maddesidir. Temizlik esnasında alüminyum fitillerde ve değişik yerlerde bulunan kıl fitillere zarar vermemeye çalışın. Kasanın içerisinde kalan kirleri de kuru iken elektrikli süpürgeye ince bir uç takarak çekebilirsiniz. Bu işlemi ıslak bir bez ile de yapabilirsiniz.

Bu önerilere alternatif olarak buğu önleyici ve su kaydırıcı malzemelerle camlarınızı silebilirsiniz. Bu sayede her yağmurdan sonra cam silmek zorunda kalmazsınız. Buğu gidericinin tüm yüzeye uygun bir bezle yayıldığından emin olun ve üreticinin kullanma talimatlarına uyun.

Havaların ısınmasıyla birlikte balkon kapıları ve pencereler açıldı. Peki balkonunuz yeterince güvenli mi?

Vizyon cam balkon sistemleri her zaman güvenli kullanım olanakları sunarak, cam balkon sistemlerimizde yer alan çocuk emniyet kilidi ile sizi ve çocuğunuzu olası güvenlik eksikliklerine karşı korumaktadır.

Vizyon cam balkon sistemleri size konforlu ve kaliteli bir ürün sunarken güvenliğiniz için de sunduğu çözümler ile yaşamınıza değer katmaktadır.

Genel olarak balkonlarda alınabilecek bazı güvenlik önlemleri:

Balkon Korkuluğunu Kontrol Edin

Yeni bir eve taşındığınızda ilk yapmanız gereken işlerden biri balkon korkuluğunuzun sağlam olup olmadığını kontrol etmek olmalı. Balkon korkuluğu manto malzemesinin üzerine sabitlenmişse güvenli değildir. Balkonunuzun çocuklar için güvenli olmasını istiyorsanız ikinci yapmanız gereken parmaklıkların sağlam olup olmadığını kontrol etmektir. Korkuluğu kontrol ettiğinizde  yerinden oynamamalıdır.

Cam Balkonda Güvenlik Önlemi 

Eğer balkon korkuluğu büyük oranda camdan oluşuyorsa cam kırıldığında dağılıp aşağıya düşmemeli. Temperli cam kullanılmasına dikkat edilmelidir. Filmli çift camlar da düşünülebilir ama daha çok dekoratif amaçlıdır. Balkon camı darbelere dayanıklı değilse mutlaka ahşap ya da metalden kısa aralıklarla dikey parmaklıklar yaptırmalısınız.

Parmaklıların Arası 15 Santimde Fazla Olmasın

Özellikle çocukların parmaklıklar arasından geçmemesi için dikmelerin arasının 15 santimden fazla olmaması gerekmektedir. Geniş ise çocuğunuzun sıkışmasını önlemek için parmaklıkları hasır, bahçe çiti, gölgelik kumaş, şeffaf plastik levha malzeme ile kapatabilirsiniz. Bu malzemelerden her hangi birini vidalayarak veya metal tel ile parmaklıklarınıza uygulayabilirsiniz. Zımba kullanmaktan uzak durunuz.

Parmaklıkların Yüksekliği 92 Santimden Az Olmasın

Batı ülkelerinde parmaklıkların yasal olarak yüksekliği 92 cm. Ne yazık ki ülkemizde böyle bir standarda dikkat edilmemektedir. Eğer bu boyda değiller ise bunları çocuklarınızın güvenliği için yenilemeniz gerekmektedir.

Balkondaki Eşyaları Kontrol Edin

Balkon ve teras mobilyalarınızı, saksılarınızı parmaklıklardan uzak tutmayı alışkanlık edinin. Çocuklarınıza bunlara tırmanma ve üzerinden atlama imkanı sağlamayın.

Emniyet Ağı Kullanın

Emniyet ağları evlerde çocukların, ev hayvanlarının ve bazı eşyaların balkondan düşmesini engellemek için balkon parmaklıklarında, pencerelerde, kapılarda, merdivenlerde ve havuzlarda kullanılabilir.

Batı ülkelerinde çok kullanılan emniyet ağları düğümlerden oluştuğundan biri kopsa bile güvenli olmaya devam eder.

Emniyet ağları güçlü, şeffaf veya renkli naylon ipten üretildikleri için dış görünüşü bozmadan apartmanlarda güvenliği sağlayabilir. Pencerelerde, bölmelerde ışıktan ve hava sirkülasyonundan feragat etmeden modern metal balkon parmaklıklarında da kullanılabilir. Bu ağlar çimento, seramik, metal ya da ahşap her türlü yüzeye monte edilebilir.

UCRETSIZ KESIF ICIN TIKLA ARA