İzmir Camoda Cam Balkon

İzmir Camoda Cam Balkon | Modelleri | Fiyatları

izmir camoda cam balkon, Winsa camlama sistemleri olarak müşterilerimize sunabileceğimiz bir markadır. Sahip olduğunuz manzara görüntüsünden ödün vermeden, mevsim şartlarının olumsuz etkilerine karşı savunur ve estetik bir görünüm kazandırır. Egepencere müşterlerine Camoda zerafetini ve kalitesini ulaştırmakla mutluluk duymaktadır.

izmir camoda cam balkon atölye

izmir camoda cam balkon bayileri

İzmir Winsa cam balkon

İzmir cam balkon

izmir camoda cam balkon aksesuarları

izmir camoda cam balkon fiyatları

Camoda Bella katlanır seri ısıcamlı m2 fiyatı 375,-TL’den başladığını söyleyebiliriz. Vista Slider ısıcamlı m2 fiyatı 550,-TL düşünebiliriz. Tabi ki bu fiyatlar ekstralar ve cam renkleri ile değişecektir.

İzmir Camoda Cam Balkon Bella Katlanır Sistem

Camoda Bella katlanır cam balkon sistemleri firmamızın gururla müşterilerine sunduğu bir üründür. Mükemmel dizayn ve estetik anlayış fark yaratmaktadır. Cam oda aksesuarları patentli ve faydalı ürün belgesine sahiptir. Winsa isminin gücünü arkasında hisseden Cam oda size eşsiz deneyim sunar.

izmir camoda katlanır cam balkon

izmir camoda cam balkon perde sistemleri

Farklı renkler ve desenler için uzman ekiplerimizden destek alınız. 8 mm temperli cam uygulamaları mavi, yeşil, füme, bronz ve şeffaf renklerde yapılmaktadır. Isı camlı cam balkon sektörünün lider firması Cam oda camlama klasik çift cam ve konfor ısı camlı olarak yapılabilmektedir. Çift camlı sistemlerde her iki yüzdeki camlar temperlidir. Özel dizayn edilmiş aksesuarlar her açıdan farklılık yaratır. Cam oda aksesuarları Cam oda camlama patentlidir. İzmir Camoda cam balkon Bella katlanır sistem ısıcamlı sistemin seri adıdır.

İzmir Camoda cam balkon

İzmir Camoda cam balkon

izmir camoda cam balkon fiyatı

izmir camoda cam balkon renkleri

Isıcamlı katlanır cam sistemlerinde esneme oranı düşmekte ve statik değerler daha yüksek olmaktadır. Ses ve gürültü yalıtımı en üst düzeyde sağlanmaktadır. Çift camlı balkon camlama için BURAYA tıklayınız. Sızdırmazlık değerleri özel profil yapısından dolayı oldukça yüksektir.

izmir camoda cam balkon konfor camlı

izmir camoda cam balkon ısıcamlı

izmir camoda cam balkon sistemleri

izmir camoda cam balkon üretimi

izmir camoda cam balkon vista sürgülü camlama

Camoda Vista sürgülü cam balkon, 5 ray kanallı eşikli ve eşiksiz kasa sistemine sahiptir. Kanat profillerinde dört adet tekerlek bulunur. 8 mm tekcam ve çift cam uygulanabilmektedir. Ral renklerinde ve ahşap desenlerde boyanabilir. Temperli cam uygulanabildiği gibi lamine cam ve lamine temperli cam takılabilmektedir. Sürgülü pvc doğrama seçenekleri için BURAYA tıklayabilirsiniz. Özel kilit mekanizması Camoda ile aradığınız kaliteli aksesuar sistemlerine sahiptir.

izmir camoda

izmir camoda cam balkon

İzmir Camoda cam balkon

İzmir Camoda cam balkon

Soğuk kış günlerinde kış bahçenizde huzur içinde vakit geçirebilmeniz için her türlü detay incelikle düşünülmüştür. Yer kaybına tahammülünüz yok ise sürgülü camoda vista seriyi önerebiliriz.

izmir camoda cam balkon çeşitleri

izmir camoda cam balkon örnekleri

Montaj standartlarını belirleyen Cam oda Winsa prensipleri ile hareket  etmektedir. Oval ve açılı balkonlarda uygulanması tavsiye edilmez. Bu düşünce, bu gibi balkonlarda yalıtımın ve su problemlerinin aşılamayacağıdır. Cam oda standart renkleri olduğu gibi dilediğiniz Ral renkleri de tercih edebilirsiniz.

izmir camoda cam balkon sürgülü montajı

izmir camoda cam balkon montajı

İzmir Camoda cam balkon

İzmir Camoda cam balkon

Camoda Farkları

Özel fitil contaları rüzgar geçişlerini engellemede başarılıdır. Özel tasarlanmış kapak sistemleri hava geçirgenliğine dur demiştir. Stoplama mekanizması metal olup özel tasarımdır.

izmir camoda cam balkon cam renkleri

izmir camoda cam balkon profilleri

izmir camoda cam balkon firması

izmir camoda cam balkon üretimi

camoda, Isı Cam, Isı Kayıplarını Tek Cama Oranla % 50 Azaltmaktadır. Bu durum enerji dostu bir ürün olduğunun en büyük delilidir. Özellikle kış bahçesi projeleriniz için iyi bir üründür.

Camoda, sistemimizde kullanılan ısı camlar 24mm (4+16+4 ) dir. Ara boşluğun 16 mm. olması ısı transferine defans etkisi yaratmaktadır.

İzmir Camoda cam balkon

İzmir Camoda cam balkon

Isı camlı cam balkon Sistemimizde kullanılan camların her iki camda temperlidir. Bir camı renkli seçebiliriz. Füme, bronz, mavi ve yeşil renkler…

Temperli cam, düz cama oranla darbelere karşı 5 kat daha dayanıklıdır. Alüminyum yan profilleri ile sabitlenen temperli camlar ekstra güvenlik geliştirmiştir.

 

izmir camoda cam balkon fabrikası

izmir camoda cam balkon atölyesi

Ucuz camlama ürünlerinin kulvarından çok uzaklarda yol almaktadır. Alüminyum kalitesi diğer piyasa ürünlerinden farklıdır. Konfor ve sinerji cam uygulamaları için firmamızı arayınız. Uzman personel size gereken sistemi tespit edip fiyatlandıracaktır. Ucuz beklentisinin karşılığı her zaman kötü malzeme ve işcilik olmuştur. Günümüzde çeşitli kaygılar ile müşteriler manupüle edilmektedir.

İzmir Camoda yetkili bayii

İzmir Camoda Sistemleri

Fiyat avantajı ile öne çıkmaya çalışan firmalar aslında bugünü kurtarıp yarını kaybetmektedirler. Camoda ısıcamlı balkon camla ürünleri sizi memnun etmeye yetecektir. Kilit sistemleri modern ve sağlam tasarlanmıştır. Size bir telefon kadar yakın olan firmamız uzman personelleri ile her aşamada göreve hazırdır. İzmir Camoda cam balkon tercih ettiğinizde neden bir miktar pahalı olduğuna hak vereceksiniz.

İzmir Camoda sistemleri

İzmir Camoda cam balkon

İzmir Camoda cam balkon